Замовлення 📞 +380 98 000 69 98

Коли день батька в Україні 2023

День батька — це день, святкування якого проводиться на честь наших улюблених та найкращих татусів. В Україні, день тата заведено святкувати влітку, а саме в третю неділю червня.

 

Виникнення дня батька у світі

 

Найпершими вітати батька та святкувати цей день, почали в США, а ініціатором була місіс Дойд, ще у далекому 1910 році. Але національним день батька, став лише у 1966 році після проголошення президентом США, Ліндоном Джонсоном, що святкування буде відбуватись кожну третю неділю червня на національному рівні. А вже надалі й інші країни, які пропагують сімейні цінності, розпочали святкувати день батька.

 

Святкування дня батька в Україні

Офіційно, день батька в Україні було схвалено 8 травня 2019 року, Міністерством України за наказом президента “Про день батька”. Отож цього 2023 року, привітати тата з його “професійним святом” можна 18 червня.

 

Що подарувати тату в його день

Звичайно, варіантів подарунків може бути безліч, від дійсно потрібних, до маленьких дрібничок, але не важливо, що це за подарунок, тато завжди оцінить всі старання та те, що не забули про його свято.

Але зі сторони кондитерської, ми порадимо подарувати, щось солоденьке та з цікавим оформленням, який відобразить всю любов до батька. Це може бути набір капкейків із привітанням, також як подарунок тату підійде торт з оригінальним декором.

Обирайте солодощі для батьків та ніколи не забувайте про них.

 


Фото використані із ресурсу unsplash.