Замовлення 📞 +380 98 000 69 98

День Мами — Що подарувати на день матері?

Коли день матері?

В Україні день мами заведено святкувати в другу неділю травня. Цього 2023 року ця дата припадає на неділю 14 травня, тому додавайте її у свій календар, щоб не забути!

Що подарувати мамі на день матері?

Це питання вже стало традиційним на передодні свята дня мами та кожен має свій унікальний підхід до подарунків для своєї мами. Але якось так вже вийшло, що ми займаємось кондитерською справою і спеціалізуємось на солодощах, тому і пропонуємо розглянути солодкі подарунки для своїх мам.

Капкейки — подарунок для кожної мами!

Наші капкейки — це справжня розкіш для смаку та ока. Ми можемо запропонувати різні варіації смаків — від класичних шоколадних до ніжних вершкових. Ви можете обрати один вид або змішати різні, щоб створити унікальний букет капкейків, який зробить вашу маму щасливою. Також можете обрати різне оформлення та написи.

капкейк для мамиподарунок для мами капкейкинабір капкейків на день матерініжні капкейки на день мами

Більше ідей та варіантів можна переглянути на сторінці з капкейками.

Макаруни — екзотичний подарунок для матусі!

Якщо ваша мама любить щось більш вишукане, то наші макарунс — саме те, що ви шукаєте. Наші макаронс — це справжні маленькі шедеври кондитерського мистецтва. Вони мають ніжну текстуру та неповторний смак. Ви можете обрати з широкого вибору смаків — від класичних мигдалевих до неймовірно смачних карамельних або екзотичних зі смаком сиру Дор блю.

макаруни на день матеріподарунок з макаронс на день мамиподарувати макарунс на день мамимакарунс для мами

Більше ідей та варіантів можна переглянути на сторінці з макарунами.

Торт — класичний подарунок мамі!

І нарешті, якщо ви хочете зробити щось надзвичайне, ми можемо запропонувати вам наші торти. Наші торти — це справжні шедеври кондитерського мистецтва. Вони виглядають неймовірно та смакують ще краще, ніж виглядають. Ми можемо зробити торт з майже будь-яким дизайном, який ви хочете, та з різними смаками — від класичного шоколаду до ніжної ванілі.

торт для мамиторт на подарунок для мамиторт до дня матері

Більше ідей та варіантів можна переглянути на сторінці з жіночими тортами або класичними тортами.

Отже, незалежно від того, який подарунок ви оберете, важливо в цей день приділити час та увагу для своєї мами та зробити для неї щось приємне, але якщо плануєте замовити солодощі у нас, то головне не забути, що замовлення до дня мами приймаємо мінімум за 3 - 5 днів!

Замовляйте солоденьке та приємного святкування!