Замовлення 📞 +380 98 000 69 98

ТОП 5 солодких подарунків на жіночий день 8 березня!

Привіт друзі, любителі солоденького та цікавих подарунків. Особливо раді бачити тут сильну чоловічу стать, які у пошуках подарунків для своїх жіночок на 8 березня.

Ми підготували підбірку із 5 найкращих подарунків до цього свята весни, які можна замовити у нас на Позняках. Отже, розпочнемо!

1. Букет із кейкпопсів:

кейкпопси подарунок на 8 березня

Навіщо дарувати квіти та знищувати природу, коли можна привітати ось таким чудовим та смачним букетиком із попсів. Вони можуть бути із різним декором та стати прекрасним доповненням до основного подарунка!

2. Набір декорованих капкейків:

капкейки на 8 березня

Капкейки стали невіддільною частиною свята, тому що це не так дорого, але дуже смачно та красиво. Особливо, якщо підійти до подарунка мамі чи дівчині із креативом, та попросити кондитерів зобразити щось оригінальне та святкове.

3. Святкові декоровані імбирні пряники:

Імбирні пряники на 8 березня

Що можна сказати про ці імбирні пряники на 8 березня? Це дууже смачно, красиво та оригінально. Кохана точно оцінить Ваші старання.

4. Торти в стаканах або трайфли:

 

торт в стакані на подарунок

Цей десерт чудово підійде для другої половинки, яка дуже любить тортики, але дотримується дієти. Тому, щоб не було спокуси з'їсти більше, десерт в стаканах стане в пригоді. Велика кількість начинок — великий плюс)

5. Торт на жіночий день:

торт на 8 березня

Ось ми і дійшли до родзинки нашого маленького топу — торт на подарунок до 8 березня. Таким тортиком не тільки можна, а і потрібно привітати дорогих жінок, а особливо, якщо Ви працюєте в жіночому колективі. Всі колеги жіночої статі будуть у захваті, та ще довго згадуватимуть цей неймовірний подарунок на жіночий день.


Отже, дорогі наші мужчини, не стримуйте себе в емоціях та даруйте солодкі подарунки своїм рідним, близьким та знайомим і нехай свято 8 березня пройде, як найкраще!

Якщо бажаєте замовити один із цих десертів, пишіть нам у вайбер або телефонуйте.

Гарних свят від команди Merry!