Замовлення 📞 +380 98 000 69 98

Як обрати торт на Хрестини

Жодна мама не відмовиться від смачного торта на хрестини. Більшість мам страждають та жертвують своїм звичним раціоном, та переходять на більш поживну та корисну їжу для того, щоб допомогти дитині рости та розвиватись. Хрестини - це не тільки час для святкування та зустрічі з друзями та рідними, але і для того, щоб мама трішки себе побалувала!)

При виборі торта на хрещення дитини, необхідно враховувати декілька важливих елементів.

  • Торт повинен відповідати тематиці події.
  • Торт повинен передати всю тендітність та ніжність.

Тому всі хто займається святом, повинні розуміти індивідуальні смаки матусі, і обрати найкращий дизайн та найсмачнішу начинку для дитячого торта на хрещення. Існує багато дизайнів та видів тортів, які виготовляються для святкування на хрещення, але деякі з них особливо виділяються серед клієнтів нашої кондитерської.

Одним з ключових трендів для дитячих тортів на хрестини у Києві, являється використання різноманітних мастичних фігурок, які мають відношення до народження малюка або пов’язані із дитиною або мамою. Часто обирають торт із фігурками немовлят з крилами янголяти та з написом імені дитини, також торти із фігурками коляски, пустушок та маленькими елементами одягу малюка. А одним із найпопулярніших на хрещення, є торт із дитиною під прозорою колбочкою, який асоціюється із малюком у лоні матері.

Всі ці торти, викликають відчуття радості і щастя, та на підсвідомому рівні резонують з батьками та майбутніми мамами.

торт на хрестини

Крім того, колір, який ви вибираєте для свого торта на хрестини, також грає велике значення для створення унікального та вражаючого торта. Синій колір завжди був основним кольором для хлопчиків, в той час як рожевий, моментально асоціюється з дівчатками. Звичайно, Ви не прогадаєте з класикою, але можна і не обмежувати себе голубим чи рожевим кольором, якщо потрібен більш індивідуальний підхід. Можна обрати кольори для торта, які батьки використовують для прикрашання дитячої кімнати або колір одягу в якому буде малюк, чи улюблений колір мами чи тата.

торт на хрестини хлопчика

Все це відноситься не тільки до форм та кольорів майбутнього торта на хрестини, але і до персонажів та самого дизайну.Якщо батьки використовують в оформленні дитячої персонажів із мультфільмів або все у плюшевому та м’якому стилі, то і торт для хрещення можна прикрасити ведмедиками або яскравими героями. Також часто обирають торт на хрестини з пряниками, які декоруються та розмальовуються вручну. Ну і звичайно класика, торт на хрестини може бути кремовий та без мастики, якщо її не дуже полюбляє мама чи гості.

Усе це стане в пригоді під час вибору красивого торта на хрещення дитини, але якщо виникають труднощі та Ви не знаєте, що обрати, ми завжди підкажемо та з радістю допоможемо із вибором та декором.

З любов’ю, кондитерська майстерня Merry!