Замовлення 📞 +380 98 000 69 98

Повідомлення про авторське право

Приналежність авторського права

Авторське право на цей веб-сайт та всі матеріали, які розміщені на цьому веб-сайті (включно з і не обмежуючись текстом, комп’ютерним кодом, графічними об’єктами, фотографіями, малюнками, музикою, аудіо матеріалами, відео матеріалами та аудіо-візуальними матеріалами, що викладені на цьому веб-сайті), належить Merry.

Ліцензія на авторське право

Merry надає вам глобальну невиключну відзивну ліцензію без сплати роялті з правом:

- передивлятися цей веб-сайт та матеріали з цього веб-сайту на комп’ютері або мобільному пристрої через веб-браузер;
- копіювати та зберігати цей веб-сайт та матеріали з цього веб-сайту в кеш-пам’яті вашого веб-браузера;
- роздруковувати сторінки цього веб-сайту для вашого особистого некомерційного користування.

Merry не надає вам інших прав по відношенню до цього веб-сайту або матеріалів, які розміщені на цьому веб-сайті. Іншими словами, всі права збережені.

Щоб уникнути будь-якої неясності, ви не маєте права адаптувати, редагувати, змінювати, трансформувати, публікувати, перевидавати, розповсюджувати, перерозподіляти, транслювати, ретранслювати, використовувати в публічних показах чи виставах цей веб-сайт або матеріали, які розміщені на цьому веб-сайті (у будь-якій формі чи у будь-якому засобі масової інформації), без попереднього письмового дозволу від Merry.

Збір даних

Автоматичний та/або систематичний збір даних з цього веб-сайту заборонений.

Дозволи

Ви можете надіслати запит на дозвіл використання цього веб-сайту через сторінку контактів.

Контроль за дотриманням авторського права

Merry ставиться дуже серйозно до захисту власного авторського права.

У разі, якщо Merry виявить випадки, коли матеріали, захищені авторським правом, використовуються з порушенням викладеної вище ліцензії, Merry має право розпочати судовий процес проти вас з метою відшкодування матеріальних збитків та отримання судової заборони на використання вами цих матеріалів. Також ви можете бути змушені відшкодувати всі судові витрати.

Якщо вам стали відомі випадки будь-якого використання матеріалів з порушенням викладеної вище ліцензії, авторське право на які належить Merry, будь ласка, повідомте про це через сторінку контактів.

Матеріали, що порушують авторські права

Якщо ви виявили розміщений на цьому веб-сайті матеріал, який, на вашу думку, порушує ваше авторське право чи авторське право іншої особи, будь ласка, повідомте про це через сторінку контактів.

 

Credit
This document was created using a Contractology template available at http://www.contractology.com